Orders before 2pm, ship today
Alle
Filtre
-
Bauer Modular Rolling Toolbox Foam Inserts
Oprindelig pris £27.49 - Oprindelig pris £35.99Oprindelig pris£27.49 - £35.99£27.49 - £35.99£27.49 £27.49 /pack| /20+ på lagerAll Bauer Inserts are made from Shadow Foam, so organising your tools is as simple as: cut and peel. UV Resistance ensures the colours stay vibran...
Se fulde detaljer -
HASTA ekstra stor hårdt etui med hjul
Oprindelig pris £65.99 - Oprindelig pris £65.99Oprindelig pris£65.99 /pack£65.99 - £65.99£65.99 £65.99 /pack| /20+ på lagerDenne Shadow Foam Insert-pakke indeholder to indsatser, der passer til følgende værktøjskasser: HASTA ekstra stort etui Alle HASTA indsatser er lav...
Se fulde detaljer -
Keter Stack'N'Roll Klar Låg Organisator Skumindsatser
Oprindelig pris £23.99 - Oprindelig pris £30.49Oprindelig pris£23.99 - £30.49£23.99 - £30.49£23.99 £23.99 /pack| /20+ på lagerDenne Shadow Foam indsats-pakke indeholder to indsatser, der passer til følgende værktøjskasser: Keter Stack'N'roll Clear Lid Organiser Alle K...
Se fulde detaljer -
Tanos SYS3 XXL Skumindsats
Oprindelig pris £35.99 - Oprindelig pris £42.49Oprindelig pris£35.99 - £42.49£35.99 - £42.49£35.99 £35.99 /pack| /20+ på lagerDen Tanos SYS3 er den nyeste serie fra Tanos. Den XX-Large kasse giver mulighed for at bære flere værktøjer, samtidig med at man stadig kan låse ka...
Se fulde detaljer -
JCB On-Site Tool Station Stack Skumindsatser
Oprindelig pris £35.99 - Oprindelig pris £42.49Oprindelig pris£35.99 - £42.49£35.99 - £42.49£35.99 £35.99 /pack| /20+ på lagerDenne Shadow Foam Indsats pakke indeholder tre indsatser, der passer til følgende værktøjskasser: JCB On-Site Tool Station Alle JCB Indsatser ...
Se fulde detaljer -
Skumindsatser til Peli 1150
Oprindelig pris £17.99 - Oprindelig pris £17.99Oprindelig pris£17.99 /pack£17.99 - £17.99£17.99 £17.99 /pack| /20+ på lagerPeli 1150 er en lille, håndholdt beskyttelseskasse, og vi har indsatser, der passer perfekt ind i den! Hvis du ønsker at organisere dine værktøjer,...
Se fulde detaljer -
Toughbuilt StackTech 3 XL Skuffe Skumindsatser
Oprindelig pris £23.99 - Oprindelig pris £30.49Oprindelig pris£23.99 - £30.49£23.99 - £30.49£23.99 £23.99 /pack| /20+ på lagerPar din Toughbuilt StackTech 3 XL Skuffe med Shadow for den ultimative organisering og beskyttelse af elværktøj. Disse indsatser er skåret til at p...
Se fulde detaljer -
Shadow Foam Tools Flat Lay T-Shirt
Oprindelig pris £22.99Oprindelig pris £22.99 - Oprindelig pris £22.99Oprindelig pris £22.99£17.24 £17.24 /unit£17.24 - £17.24£17.24 £17.24 /unit| /20+ på lagerProduktdetaljer: 100% økologisk bomuld Kraftig bomuld 220 gsm Sort med værktøj fladt liggende i hvid og rød/hvid Shadow Foam logo Forsendelsesoplys...
Se fulde detaljer -
Shadow Foam Tools Flat Lay T-Shirt
Oprindelig pris £22.99Oprindelig pris £22.99 - Oprindelig pris £22.99Oprindelig pris £22.99£17.24 £17.24 /unit£17.24 - £17.24£17.24 £17.24 /unit| /Kun 8 tilbage!Produktdetaljer: 100% økologisk bomuld Kraftig bomuld 220 gsm Sort med værktøj fladt liggende i hvid og rød/hvid Shadow Foam logo Forsendelsesoplys...
Se fulde detaljer -
Makita MAKTRAK™ Deep Medium Organizer-skumindsatser
Oprindelig pris £33.49 - Oprindelig pris £39.99Oprindelig pris£33.49 - £39.99£33.49 - £39.99£33.49 £33.49 /pack| /20+ på lagerForbedre organiseringen af din MAKTRAK™ Deep Medium Organizer med en personlig Shadow Foam-indsats. Beskyt dine Makita-værktøjer med de unikke sk...
Se fulde detaljer -
QBRICK ONE 350 2.0 Skumindsatser
Oprindelig pris £23.99 - Oprindelig pris £30.49Oprindelig pris£23.99 - £30.49£23.99 - £30.49£23.99 £23.99 /pack| /20+ på lagerDenne Shadow Foam Insert-pakke indeholder to indsatser, der passer til følgende værktøjskasser: QBRICK ONE 350 2.0 Alle QBRICK-indsatser er lavet a...
Se fulde detaljer -
HART 21 i Stack System Værktøjskasse Skumindsatser
Oprindelig pris £30.49 - Oprindelig pris £36.49Oprindelig pris£30.49 - £36.49£30.49 - £36.49£30.49 £30.49 /pack| /20+ på lagerDenne Shadow Foam Indsats-pakke indeholder to indsatser, der passer til følgende værktøjskasser: Hart 21" Stack System Værktøjskasse Alle Hart...
Se fulde detaljer -
Ryobi LINK Kompakt Lille Deleorganisator
Oprindelig pris £23.99 - Oprindelig pris £30.49Oprindelig pris£23.99 - £30.49£23.99 - £30.49£23.99 £23.99 /pack| /20+ på lagerEr du træt af, at dine værktøjer rasler rundt, eller at du konstant mister små dele? Sig farvel til de bekymringer! Med Shadow Foam Insert-pakken f...
Se fulde detaljer -
Bunker Load-Up Stacking One Drawer Toolbox Foam Inserts
Oprindelig pris £23.99 - Oprindelig pris £30.49Oprindelig pris£23.99 - £30.49£23.99 - £30.49£23.99 £23.99 /pack| /20+ på lagerAll Bunker Inserts are made from Shadow Foam, so organising your tools is as simple as: cut and peel. UV Resistance ensures the colours stay vibra...
Se fulde detaljer -
Keter Stack'N'Roll Halv Bredde Organiser Skumindsatser
Oprindelig pris £17.99 - Oprindelig pris £17.99Oprindelig pris£17.99 /pack£17.99 - £17.99£17.99 £17.99 /pack| /20+ på lagerDenne Shadow Foam indsats-pakke indeholder to indsatser, der passer til følgende værktøjskasser: Keter Stack'N'Roll Halv Bredde Organiser Alle...
Se fulde detaljer -
Ridgid Pro System Værktøjskasse Stak (Version 1) Indsatser
Oprindelig pris £36.49 - Oprindelig pris £41.99Oprindelig pris£36.49 - £41.99£36.49 - £41.99£36.49 £36.49 /pack| /20+ på lagerDette Shadow Foam Indsæt pakke indeholder tre indsæt, der passer til følgende værktøjskasser: Ridgid Pro System Værktøjskasse Stak (Version 1) Al...
Se fulde detaljer -
Håndværker VERSASTACK™ System 20 Hjulboks Skumindlæg
Oprindelig pris £30.49 - Oprindelig pris £35.99Oprindelig pris£30.49 - £35.99£30.49 - £35.99£30.49 £30.49 /pack| /20+ på lagerVil du have din Craftsman VERSASTACK organiseret? Med Shadow Foam er det nemt. Brug blot vores færdigskårne indlæg, skær dine værktøjer ud, og træk...
Se fulde detaljer -
Flex STACK PACK Lille Organiser Skumindsatser
Oprindelig pris £23.99 - Oprindelig pris £30.49Oprindelig pris£23.99 - £30.49£23.99 - £30.49£23.99 £23.99 /pack| /20+ på lagerHar du brug for at organisere din Flex StackPack? Du er kommet til det rette sted! Med Shadow indlæg vil din Flex Small Organiser aldrig være i bed...
Se fulde detaljer -
Shadow Foam Logo Kasket
Oprindelig pris £18.99Oprindelig pris £18.99 - Oprindelig pris £18.99Oprindelig pris £18.99Nuværende pris £14.24 /unit£14.24 - £14.24Nuværende pris £14.24 /unit| /20+ på lagerTop off your look with the Shadow Foam Cap, the perfect blend of comfort, style, and everyday practicality. Designed for those who live and breathe...
Se fulde detaljer -
QBRICK ONE 200 2.0 Skumindsatser
Oprindelig pris £23.99 - Oprindelig pris £30.49Oprindelig pris£23.99 - £30.49£23.99 - £30.49£23.99 £23.99 /pack| /20+ på lagerDenne Shadow Foam Insert-pakke indeholder to indsatser, der passer til følgende værktøjskasser: QBRICK ONE 200 2.0 Alle QBRICK-indsatser er lavet a...
Se fulde detaljer -
QBRICK PRO Technicians Case 2.0 Foam Indlæg
Oprindelig pris £23.99 - Oprindelig pris £30.49Oprindelig pris£23.99 - £30.49£23.99 - £30.49£23.99 £23.99 /pack| /20+ på lagerDenne Shadow Foam Insert-pakke indeholder to indsatser, der passer til følgende værktøjskasser: QBRICK PRO Technicians Case 2.0 Alle QBRICK-indsats...
Se fulde detaljer -
Peli 1640 Skumindsatser
Oprindelig pris £157.49 - Oprindelig pris £157.49Oprindelig pris£157.49 /pack£157.49 - £157.49£157.49 £157.49 /pack| /20+ på lagerPeli 1640 er en holdbar kasse i Peli Protector-serien. Den har et gummibelagt håndtag for nem transport og fire letåbnede låse for sikker lukning. ...
Se fulde detaljer -
Ridgid Pro System Værktøj Klar Låg Organisator (Version 1) Indsatser
Oprindelig pris £30.49 - Oprindelig pris £35.99Oprindelig pris£30.49 - £35.99£30.49 - £35.99£30.49 £30.49 /pack| /20+ på lagerDenne Shadow Foam indsats-pakke indeholder to indsatser, der passer til følgende værktøjskasser: Ridgid Pro System Tool Clear Lid Organiser (Versi...
Se fulde detaljer -
ENGELBERT STRAUSS STRAUSSbox Midi Skumindlæg
Oprindelig pris £23.99 - Oprindelig pris £30.49Oprindelig pris£23.99 - £30.49£23.99 - £30.49£23.99 £23.99 /pack| /20+ på lagerDisse indsatser passer perfekt til dine Engelbert Strauss værktøjskasser. Dette indsatssæt indeholder to indsatser, der passer til følgende værktøj...
Se fulde detaljer

















