Orders before 2pm, ship today
Alle
Filtre
-
Nanuk 940 Skumindsatser
Oprindelig pris £69.49 - Oprindelig pris £81.99Oprindelig pris£69.49 - £81.99£69.49 - £81.99£69.49 £69.49 /pack| /20+ på lagerDen store, men lette NANUK 940 sikrer større udstyr, der er følsomt over for elementerne. Og vi har indsatser, der passer perfekt indeni! Hvis du l...
Se fulde detaljer -
Flex STACK PACK Stor Organiser Skumindsatser
Oprindelig pris £30.49 - Oprindelig pris £35.99Oprindelig pris£30.49 - £35.99£30.49 - £35.99£30.49 £30.49 /pack| /20+ på lagerHar du brug for at organisere din Flex StackPack? Du er kommet til det rette sted! Med Shadow Foam indsatser vil din Flex Big Organiser aldrig være...
Se fulde detaljer -
OX TOOLBOX Værktøjskasse Skumindlæg
Oprindelig pris £23.99 - Oprindelig pris £30.49Oprindelig pris£23.99 - £30.49£23.99 - £30.49£23.99 £23.99 /pack| /20+ på lagerFå dit elværktøj organiseret i din OX TOOLTREK med en Shadow indsats. Disse skær er skåret til, så de passer perfekt ind i TOOLTREK-systemet. OX TO...
Se fulde detaljer -
Toughbuilt StackTech 3 XL Skuffe Skumindsatser
Oprindelig pris £23.99 - Oprindelig pris £30.49Oprindelig pris£23.99 - £30.49£23.99 - £30.49£23.99 £23.99 /pack| /20+ på lagerPar din Toughbuilt StackTech 3 XL Skuffe med Shadow for den ultimative organisering og beskyttelse af elværktøj. Disse indsatser er skåret til at p...
Se fulde detaljer -
Toughbuilt StackTech 3 XL Skuffe Skumindsatser
Oprindelig pris £23.99 - Oprindelig pris £30.49Oprindelig pris£23.99 - £30.49£23.99 - £30.49£23.99 £23.99 /pack| /20+ på lagerPar din Toughbuilt StackTech 3 XL Skuffe med Shadow for den ultimative organisering og beskyttelse af elværktøj. Disse indsatser er skåret til at p...
Se fulde detaljer -
Klein MODbox™ Enkelt Skuffe Værktøjskasse Skumindsatser
Oprindelig pris £36.49 - Oprindelig pris £41.99Oprindelig pris£36.49 - £41.99£36.49 - £41.99£36.49 £36.49 /pack| /20+ på lagerHold din Klein MODbox™ perfekt organiseret og beskyttet med Shadow! Vær aldrig bekymret for at miste et værktøj igen med disse specialskårne Klein ...
Se fulde detaljer -
Snap-on 26" 7-Drawer Heritage Series KRA2007 Foam Insert Pack
Oprindelig pris £211.93Oprindelig pris £211.93 - Oprindelig pris £211.93Oprindelig pris £211.93£162.99 £162.99 /pack£162.99 - £162.99£162.99 £162.99 /pack| /Kun 15 tilbage!Elevate your Snap-on KRA2007 Heritage roll cab with this custom-fitted foam insert system designed for all 7 drawers. Each insert delivers strategi...
Se fulde detaljer -
Snap-on 40" 7-Drawer Heritage Series KRA4107 Foam Insert Pack
Oprindelig pris £344.93Oprindelig pris £344.93 - Oprindelig pris £344.93Oprindelig pris £344.93£264.99 £264.99 /pack£264.99 - £264.99£264.99 £264.99 /pack| /Kun 15 tilbage!Elevate your Snap-on Heritage roll cab with a custom-engineered foam insert system designed exclusively for the KRA4107 model. Each of the 7 drawer...
Se fulde detaljer -
QBRICK PRO Cart 2.0 Plus Skuffe 2 Skumindsatser
Oprindelig pris £23.99 - Oprindelig pris £30.49Oprindelig pris£23.99 - £30.49£23.99 - £30.49£23.99 £23.99 /pack| /20+ på lagerDenne Shadow Foam Insert-pakke indeholder to indsatser, der passer til følgende værktøjskasser: Qbrick System PRO Cart 2.0 Plus skuffe 2 Alle QBRIC...
Se fulde detaljer -
Peli 1510 Skumindsatser
Oprindelig pris £51.99 - Oprindelig pris £63.99Oprindelig pris£51.99 - £63.99£51.99 - £63.99£51.99 £51.99 /pack| /20+ på lagerPeli 1555 er en super let Peli Air Case, mens den er ekstremt stærk. Og vi har indsatser, der passer perfekt ind i den! Hvis du vil organisere dine...
Se fulde detaljer -
Würth Orsy System Kasse 4.4.1 Skumindsatser
Oprindelig pris £17.99 - Oprindelig pris £23.99Oprindelig pris£17.99 - £23.99£17.99 - £23.99£17.99 £17.99 /pack| /20+ på lagerDenne indsats pakke indeholder to indsatser, der passer til følgende værktøjskasser: Würth System Case 4.4.1 Alle Würth indsatser er lavet af Sha...
Se fulde detaljer -
Hart Stack System To Skuffeenhed Skumindsatser
Oprindelig pris £23.49 - Oprindelig pris £30.49Oprindelig pris£23.49 - £30.49£23.49 - £30.49£23.49 £23.49 /pack| /20+ på lagerDette Shadow Insert-pakke indeholder to indsatser, der passer til følgende værktøjskasser: Hart Stack System To Skuffeenhed Alle Hart Indsatser e...
Se fulde detaljer -
Tanos Systainer T-Loc SYS-Sort IV
Oprindelig pris £30.49 - Oprindelig pris £35.99Oprindelig pris£30.49 - £35.99£30.49 - £35.99£30.49 £30.49 /pack| /20+ på lagerI Tanos Systainer har alt sin plads… Men hvad nu hvis vi kunne tage det til næste niveau? Det er her, vi kommer ind i billedet. Med en Shadow Inser...
Se fulde detaljer -
Tanos Mini Systainer T-LOC TL Skumindsatser
Oprindelig pris £17.99 - Oprindelig pris £23.99Oprindelig pris£17.99 - £23.99£17.99 - £23.99£17.99 £17.99 /pack| /20+ på lagerI Tanos Mini Systainer har alt sin plads... Men hvad nu hvis vi kunne tage det til næste niveau? Det er her, vi kommer ind i billedet. Med en Shado...
Se fulde detaljer -
Peli 1700 Gen 2 Skumindsatser
Oprindelig pris £93.99 - Oprindelig pris £93.99Oprindelig pris£93.99 /pack£93.99 - £93.99£93.99 £93.99 /pack| /20+ på lagerDen Peli 1700 er en lang, lav vandtæt kasse, der er lige så robust som enhver Peli. Og vi har indsatser, der passer perfekt ind i dem! Hvis du lede...
Se fulde detaljer -
Ryobi LINK værktøjskasseindsatser
Oprindelig pris £23.99 - Oprindelig pris £30.49Oprindelig pris£23.99 - £30.49£23.99 - £30.49£23.99 £23.99 /pack| /20+ på lagerEr du træt af, at dine værktøjer rasler rundt eller konstant forlægger små dele? Sig farvel til de bekymringer! Med Shadow Indsats pakken vil dine ...
Se fulde detaljer -
OX TOOLTREK Værktøjsvogn Skumindlæg
Oprindelig pris £23.99 - Oprindelig pris £30.49Oprindelig pris£23.99 - £30.49£23.99 - £30.49£23.99 £23.99 /pack| /20+ på lagerFå dit elværktøj organiseret i din OX TOOLTREK med en Shadow indsats. Disse skær er skåret til, så de passer perfekt ind i TOOLTREK-systemet. OX TO...
Se fulde detaljer -
Toughbuilt StackTech 3 XL Skuffe Skumindsatser
Oprindelig pris £23.99 - Oprindelig pris £30.49Oprindelig pris£23.99 - £30.49£23.99 - £30.49£23.99 £23.99 /pack| /20+ på lagerPar din Toughbuilt StackTech 3 XL Skuffe med Shadow for den ultimative organisering og beskyttelse af elværktøj. Disse indsatser er skåret til at p...
Se fulde detaljer -
Toughbuilt StackTech 3 XL Skuffe Skumindsatser
Oprindelig pris £23.99 - Oprindelig pris £30.49Oprindelig pris£23.99 - £30.49£23.99 - £30.49£23.99 £23.99 /pack| /20+ på lagerPar din Toughbuilt StackTech 3 XL Skuffe med Shadow for den ultimative organisering og beskyttelse af elværktøj. Disse indsatser er skåret til at p...
Se fulde detaljer -
Erbauer Connecx Rolling Trolley Foam Inserts
Oprindelig pris £57.49 - Oprindelig pris £57.49Oprindelig pris£57.49 /pack£57.49 - £57.49£57.49 £57.49 /pack| /20+ på lagerAll Erbauer Inserts are made from Shadow Foam, so organising your tools is as simple as: cut and peel. UV Resistance ensures the colours stay vibr...
Se fulde detaljer -
Skil Suitcase Tool Case Foam Inserts
Oprindelig pris £24.99 - Oprindelig pris £30.49Oprindelig pris£24.99 - £30.49£24.99 - £30.49£24.99 £24.99 /pack| /20+ på lagerAll Skil Inserts are made from Shadow Foam, so organising your tools is as simple as: cut and peel. UV Resistance ensures the colours stay vibrant...
Se fulde detaljer -
Trend Pro Modular Storage Extra Large Organizer Skumindsatser
Oprindelig pris £21.99 - Oprindelig pris £27.49Oprindelig pris£21.99 - £27.49£21.99 - £27.49£21.99 £21.99 /pack| /20+ på lagerDenne Shadow Foam Insert-pakke indeholder to indsatser, der passer til følgende værktøjskasser: Trend Pro Modular Storage Extra Large Organizer All...
Se fulde detaljer -
Trend ProTransit Modular Storage 3-skuffer sæt skumindsatser
Oprindelig pris £27.49 - Oprindelig pris £32.99Oprindelig pris£27.49 - £32.99£27.49 - £32.99£27.49 £27.49 /pack| /20+ på lagerDenne Shadow Foam Insert-pakke indeholder to indsatser, der passer til følgende værktøjskasser: Trend ProTransit modulopbevaringssæt med 3 skuffer ...
Se fulde detaljer -
Peli 1510 Skumindsatser
Oprindelig pris £48.49 - Oprindelig pris £60.49Oprindelig pris£48.49 - £60.49£48.49 - £60.49£48.49 £48.49 /pack| /20+ på lagerPeli 1525 er en super let Peli Air Case, mens den er ekstremt stærk. Og vi har indsatser, der passer perfekt ind i den! Hvis du vil organisere dine...
Se fulde detaljer

















